Товариський матч з мініфутболу між студентами та викладачами
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 28 травня 2026
-
Перегляди: 95
27 травня 2026 року на території спортивного комплексу «Фортіс» відбувся товариський матч з мініфутболу між студентами та викладачами коледжу. Спортивний захід викликав значний інтерес серед студентської молоді та став однією з найемоційніших подій тижня, адже на футбольному майданчику зустрілися дві команди, які вже мали власну історію протистояння.
Ця гра стала матчем-реваншем після попередньої зустрічі, у якій перемогу святкували студенти. Саме тому обидві команди підійшли до поєдинку максимально вмотивованими та налаштованими лише на позитивний результат. З перших хвилин матчу на полі точилася напружена боротьба за кожен м’яч, а гравці демонстрували хорошу фізичну підготовку, командну взаємодію та бажання перемогти.
Перший тайм виявився надзвичайно динамічним та багатим на небезпечні моменти. Команди активно атакували, створювали гольові нагоди та не дозволяли вболівальникам нудьгувати. Саме у першій половині зустрічі були забиті всі чотири м’ячі матчу. Викладачі діяли більш злагоджено та ефективно реалізували свої моменти, що дозволило їм завершити гру з переможним рахунком 3:1.
Після перерви гра помітно змінилася. Студенти, отримавши настанови від викладача, вийшли на другий тайм більш організованими та впевненими у своїх діях. Команда почала краще контролювати м’яч, частіше володіла ініціативою та створювала тиск на половині поля суперника. Другий тайм проходив у високому темпі та в напруженій боротьбі, однак жодній із команд так і не вдалося змінити рахунок на табло.
Особливу атмосферу матчу створювали студенти-вболівальники, які активно підтримували обидві команди протягом усієї гри. Емоції на трибунах, підтримка гравців та дружня атмосфера зробили цей спортивний захід по-справжньому яскравим і незабутнім. Серед присутніх також був директор коледжу, який спостерігав за перебігом матчу та підтримав учасників зустрічі.
Такі спортивні заходи є важливою частиною студентського життя, адже вони не лише популяризують здоровий спосіб життя та заняття спортом, а й сприяють зміцненню взаєморозуміння між студентами та викладачами. Подібні матчі об’єднують колектив, створюють позитивну атмосферу у навчальному закладі та залишають приємні спогади для всіх учасників і глядачів.
Юрій СОБОЛЄВ, викладач











