4utci

Тарас Шевченко геніальний поет українського народу. Традиційно в березні вшановують пам'ять великого Кобзаря в усьому світі. У рамках тижня циклової комісії суспільних та гуманітарних дисциплін у Боярському коледжі екології та природних ресурсів був проведений конкурс читців поезій Т. Шевченка.

У ньому взяли участь студенти І курсів (І вікова категорія) та ІІ-ІІІ курсів (ІІ вікова категорія). Майстерною декламацією та акторською грою юні читці зачарували глядачів. Немовби зі сторінок «Кобзаря» вийшла чарівна Катерина (уривок твору прочитав Сандула Дмитро), вразила трагічністю долі і Лілея в інтерпретації Коваленко Марії. Неперевершеним було читання Бондар Анною поезії «Розрита могила». Майстерно передали ідеї віршів поетичного генія Гнатюк Дар’я, Осмоловський Володимир, Коломовченко Назарій, Жмур Олександр, Вангородська Тетяна, Черкевич Наталія, Філоненко Тетяна, Музичук Данило, Михайленко Владислав, Якубів Володимир, Чернявська Каміла, Яценко Владислава. Особливо емоційним був виступ Шиманської Юлії, Шиманської Марії та Бондар Катерини, які зачарували глядачів майстерною грою в інсценізації містерії «Великий льох».

 

У І віковій категорії переможцями конкурсу «Тарасове слово» стали:

1 місце – Бондар Анна (МД-18);

2 місце – Сандула Дмитро (КН-18);

3 місце – Коломовченко Назарій (А-18).

 

У ІІ віковій категорії перемогу здобули:

1 місце – Коваленко Марія (ГЗ-17);

2 місце – Якубів Володимир (Л-17);

3 місце – Вангородська Тетяна (МД-17) та Михайленко Владислав (СП-16).

 

Також журі відзначило неперевершену інсценізацію містерії «Великий льох» у виконанні Шиманської Юлії (МД-16) та Бондар Катерини (МД-16), Шиманської Марії.

Конкурс читців поезій Тараса Шевченка довів, що студенти Боярського коледжу екології та природніх ресурсів є гідними нащадками великого Кобзаря, які цінують та плекають його Слово!

 

Олександренко С. О.,

Вірко В. В., викладачі

waxu

 

«Спільним у науки і шахів є те, що ці заняття

вимагають дисциплінованості в досягненні окресленої мети»

Макс Ейве, чемпіон світу з шахів

23 лютого 2019 року у спортивній залі ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» були проведені змагання: «Особистий відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району з шахів на призи Олександра Тигова».

У змаганнях взяли участь діти шкільного віку (до 17 років) окремо юнаки, дівчата та студенти 1-2 курсів коледжу. Серед 65 учасників змагань не тільки мешканці Києво-Святошинського району, а й спортсмени з м. Києва та області.

Головний суддя - Іван Захарук, суддя національної категорії.

Перед початком змагань до учасників звернувся директор ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» Кропивко С.В. Він ознайомив з історією навчального закладу, його традиціями. Розповів як по закінченню школи стати студентом нашого коледжу, а потім - продовжити навчання в НУБіП України.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся Олександр Тигов. Він побажав міцного здоров`я та перемоги в змаганнях сильнішим!

Чемпіонат пройшов в хорошій дружній атмосфері.

Всі учасники отримали масу позитивних емоцій, продемонструвавши високі спортивні результат та величезне бажання здобути перемогу.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями відповідного ступеня та цінними подарунками.

Кліх Роман, завідувач кабінету фізичного виховання

DVD

 

ОГОЛОШЕННЯ

06 КВІТНЯ 2019 РОКУ О 9.00

ВП НУБІП УКРАЇНИ

«БОЯРСЬКИЙ КОЛЕДЖ ЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ»

проводить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо учнів 9 - 11 класів загальноосвітніх шкіл, ПТУ та всіх бажаючих відвідати наш навчальний заклад.

Ви зможете отримати вичерпну інформацію про коледж і спеціальності, правила прийому на навчання на 2019-2020 н.р., про навчання та дозвілля наших студентів.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Наша адреса: 08152, приймальна комісія, вул. с/г технікум №1, м. Боярка, Києво-Святошинський р-н., Київська обл.

До нас можна доїхати з м.Києва:

З Виставкового центра - №303, 280, 724, 791, 726 до зупинки «Боярка».

З м.Боярка маршрутним таксі №1 до зупинки «Коледж»

(04598) 32-789, 32-786, (044) 401-6-401

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До уваги всіх, хто з якихось причин не відвідав цього дня ВП НУБІП УКРАЇНИ «Боярський коледж екології і природних ресурсів», але хотів би тут навчатися, і всіх зацікавлених у більш детальній інформації про нас пропонуємо скористатися наступною ФОРМОЮ.

golos vesna

brain