nubip KN

Хороший програміст — це той, хто дивиться в обидва боки,

переходячи дорогу з одностороннім рухом.

Даг Ліндер

 

Навчальна практика з дисципліни "Вступ до спеціальності" проводиться з метою ознайомлення здобувачів освіти з сучасним станом інформаційних технологій, системою фахової передвищої освіти в Україні, організацією навчального та виховного процесу в Боярському ФК НУБіП України. При цьому дається загальна характеристика циклу дисциплін, що вивчаються в процесі опанування майбутньої спеціальності.

Так як основна увага акцентувалася на компетенціях, якими повинен оволодіти фаховий молодший бакалавр з комп’ютерних наук, то на практиці студенти групи КН-20 мали змогу пройти професійний тест на визначення свого місця у ІТ-сфері, пограти в ігри, дослідити шлях успіху відомих ІТ- компаній.

У рамках практики здобувачі освіти відвідали факультет інформаційних технологій НУБіП України. Під час зустрічі декан факультету Олена Григорівна Глазунова ознайомила студентів з матеріально-технічною базою та особливостями навчання в університеті, розповіла про формування професійного світогляду майбутнього фахівця з інформаційних технологій, про його сутність і роль у сучасному суспільстві, зокрема зосередила увагу на soft і hard skills айтішніків.

Детальніше...

ukraine identity

22-24 вересня 2021 року Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації провело молодіжний захід "УКРАЇНСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ" - унікальний освітній та інформаційно-просвітницький процес в системі національно-патріотичного виховання молоді Київщини. Серед учасників студенти нашого коледжу - Гнатюк Назарій, Петриченко Олег, Краснопюр Катерина, Марієнко Валерія та Труба Вікторія.

У заході взяло участь 65 представників громад Київщини. До них долучились представники управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та Київського обласного молодіжного центру.

Протягом трьох днів були проведені тренінги, лекції, практикуми, інтерактиви, квести, гутірки, приготування борщу і розучування традиційних танців.

Ідентичність - це мова, історія, культура, імідж українців у світі.

Дякуємо Управлінню молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації за насиченні дні та цікавий захід!

Детальніше...

velotur

16.09.2021 р. у ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України" відбулися змагання до Дня фізичної культури та спорту.

Святкування розпочалося велопробігом за попередньо розробленим маршрутом, який пролягав територією коледжу та лісовими дорогами ЛДС.

Перед початком велопробігу учасників привітав директор коледжу С.В. Кропивко, побажав міцного здоров’я та хорошого старту. До навчального закладу завітав спортивно-танцювальний колектив "Актив Чер", який на високому спортивному рівні продемонстрував хороші навики та вміння в акробатиці.

У велопробізі взяли участь більше п'ятдесяти студентів та викладачів та з великим бажанням подолали дистанцію 10 кілометрів. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та з користю для здоров'я провели час.

Детальніше...

planetariy

В центрі Києва є унікальне місце, де фантастика стає реальністю, а зоряне небо милує нас своєю красою і відкриває свої таємниці будь-коли та за будь-якої погоди. Це дивовижне місце – Київський планетарій, один з найбільших планетаріїв Європи. Вже 65 років він радо зустрічає своїх відвідувачів. Саме до цього місця цього тижня кожного дня приїздили студенти нашого коледжу в рамках дисципліни "Фізика і астрономія".

Студенти груп Е-21, А-21 та Ф-21 ознайомилися з програмою планетаріюсучасні повнокупольні фільми у форматі 360°, пізнавальні програми з астрономії та природничих наук, реалістичне відтворення зоряного неба та небесних явищ.

Детальніше...

eco2

8 вересня 2021 р. члени гуртка «Екологічний патруль» розповіли здобувачам освіти нового набору спеціальності 101 Екологія про діяльність Громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух» ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН (NGO Lets do it, Ukraine) та про свою участь у її діяльності. Організація є частиною міжнародного руху Lets Do It World, який об’єднав вже 180 країн та близько 50 млн. учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети та в третю суботу вересня виходять на наймасштабніше прибирання World Cleanup Day.

Вже 17 вересня здобувачі освіти Боярського ФК НУБіП України візьмуть участь у Всеукраїнській акції наймасштабнішого прибирання «Зробимо Україну чистою разом!». Разом із викладачами циклової комісії еколого-природничих та сільськогосподарських дисциплін вони проведуть прибирання забруднених локацій з роздільним збором відходів.

                                                                          

Т. Пузир, викладач