- Деталі
-
Автор: Редактор
-
-
Опубліковано: 19 травня 2023
-
Перегляди: 53
Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть. Кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі.
Зараз День вишиванки має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.
Вишиванка – це любов!
Вишивати – оберігати, вірити, чекати.
ВИШИВАТИ – ОБЕРІГАТИ!
Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів і майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з любов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.
ВИШИВАТИ – ВІРИТИ!
Вишиті сорочки стали символом віри в період радянської окупації спочатку для українців на засланні в таборах, а згодом – і для дисидентів та українства загалом, яке передавало ідею про незалежність з покоління в покоління аж до 1991 року.
ВИШИВАТИ – ЧЕКАТИ!
Українці вишивають сорочки та чекають на повернення з фронту і полону найдорожчих. Вишивають в очікуванні ПЕРЕМОГИ.
Цього року Всесвітній день вишиванки припадає на 18 травня – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, а також 18-20 травня – річниця виходу українських захисників із Азовсталі.
Зараз, в умовах воєнного часу, в День вишиванки в Україні ми не проводимо марші та дефіле вишиванок, ярмарки, концерти чи інші масові заходи. Але долучитися до свята можна просто одягнувши вишиванку.
Іванна ГЕТМАНЬЧИК,
заступник директора з виховної роботи
- Деталі
-
Автор: Редактор
-
-
Опубліковано: 17 травня 2023
-
Перегляди: 43

16 травня 2023 р. Мінна ХАККАРАЙНЕН, Радниця з питань освіти Посольства Фінляндії в Україні, відвідала Боярський фаховий коледж НУБіП України. Візит відбувся за сприяння Представництва ЄС в Україні, у рамках якого активно діє Євроклуб HistoryEU Боярського фахового коледжу.
Під час візиту пані Мінна ХАККАРАЙНЕН мала змістовну бесіду з директором коледжу Сергієм КРОПИВКОМ та координаторкою Євроклубу HistoryEU Людмилою РАДЧЕНКО. Під час спілкування відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці.
Директор розповів історію створення навчального закладу та поділився планами розвитку коледжу. З великим інтересом делегація ознайомилась з кампусом, цікавою стала прогулянка територією коледжу.
Мінна Хаккарайнен виступила перед здобувачами освіти та викладачами на тему «Європейські цінності». У своєму виступі вона віддала належне історії ЄС, входження Фінляндії до ЄС, зосередила увагу на гендерній рівності, та зазначила, що ФР є лідером у сфері гендерної рівності. Громадяни її країни поважають ідею, що чоловіки і жінки мають рівний доступ до влади, гідної винагороди за працю та впливу у суспільстві.
За словами пані Радниці, нинішнє керівництво ФР здійснює послідовну політику щодо надання Україні підтримки, яка б сприяла розвитку її відносин з ЄС.
Пані Мінна докладно відповіла на запитання студентів, що стосувалися, зокрема, позиції ФР щодо повномасштабного вторгнення в Україну країни агресора, геополітичного місця України в сучасному світі, зовнішньої політики ФР та її членства в НАТО.
Коротку історію Євроклубу HistoryEU розповіла його координаторка Людмила РАДЧЕНКО. Вона зазначила, що на сьогодні в учасників Євроклубу є унікальна можливість отримувати знання з питань ЄС, брати участь у різних змаганнях, заходах, проєктах, круглих столах, челенджах, марафонах, всесвітніх вебінарах, як в межах країни, так і спільно з країнами ЄС. Завдяки цьому відбувається формування soft skills особистості. Особистості, яка комунікує, яка вміє працювати в команді.
На закінчення зустрічі гостя подякувала за теплу зустріч, наголосила, що з повагою спостерігає за Україною, яка відбудовує національну ідентичність, оновлюється та розбудовує себе, прагне не завдавати шкоди сусідам та очікує розуміння від них.
Мінна Хаккарайнен високо оцінила партнерські відносини Євроклубу «HistoryEU» з Представництвом ЄС, які плідно розвиваються уже третій рік поспіль. Побажала успіхів студентам, вдалих виступів на міжнародних конкурсах, що сприятиме зміцненню держави та зростанню її авторитету на міжнародній арені.
Людмила РАДЧЕНКО,
координаторка Євроклубу HistoryEU
- Деталі
-
Автор: Редактор
-
-
Опубліковано: 13 квітня 2023
-
Перегляди: 75
12 квітня 2023 року у ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України» відбувся інтелектуальний турнір «Брейн-ринг». У ньому взяли участь одинадцять команд: чотири команди від коледжу: «Синергія», «Victory», «Авангард» та «Brainiacs» та команди Фастівського і Бучанського районів – Боярський академічний ліцей «Лідер», «Інтелект» та «Престиж», Боярська ЗОШ № 1, Білогородський ліцей №1, Святопетрівський академічний ліцей та Мархалівська гімназія.
Відкрив інтелектуальний турнір директор коледжу Сергій КРОПИВКО. Він зазначив, що ця гра не тільки є стимулом для засвоєння нових знань та підвищення власної ерудиції кожного учасника, але й навчає діяти в команді, дослухаючись один до одного. Директор побажав учасникам турніру натхнення, гарного настрою та перемоги.
Це був не просто турнір – це було свято розуму, кмітливості, ерудиції. За право називатися найкмітливішою та найінтелектуальнішою командою гравці змагалися у трьох турах. За результатами запеклої та напруженої боротьби призові місця розподілилися таким чином:
І місце – команда Святопетрівського академічного ліцею
ІІ місце – Білогородського ліцею № 1
ІІІ місце посіла команда «Brainiacs» Боярського ФК НУБіП України.
Дякуємо усім учасникам заходу, а переможцям бажаємо не зупинятися на досягнутому! Нехай участь у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, упевненості у своїх силах і підсилить жагу до нових висот, творчих звершень!
Ілона ПАШЕНЦЕВА,
відповідальний секретар ПК
- Деталі
-
Автор: Редактор
-
-
Опубліковано: 24 березня 2023
-
Перегляди: 111
Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!
Щороку, 9 березня, ми згадуємо Тараса Григоровича Шевченка. Його творчість живе між нами, її вивчають діти.
Вже стало традицією проведення Конкурсу читців імені Тараса Шевченка "Живе слово Кобзаря" Боярської міської територіальної громади. Цьогоріч це вже 7й сезон, який вперше відбувся в онлайн форматі.
Здобувачі освіти Боярського фахового коледжу також взяли участь у Конкурсі читців. Вони обрали для читання поезії, які, на їхню думку, змогли якнайповніше передати думки Великого Кобзаря.
Майстерність конкурсантів оцінювали Тетяна ЗУБКОВА, член Національної спілки письменників України, лауреат Літературно-мистецької премії імені Володимира Самійленка Боярської міської ради, Сергій САЄНКО, член Національної спілки письменників України, письменник, перекладач, лауреат літературних премій, Мар'яна Галь, начальник відділу культури, мистецтв, релігій та охорони культурної спадщини Управління культури, молоді та спорту Боярської міської ради. Члени журі відзначили високий рівень майстерності юних читців та вклад педагогів у підготовку учасників.
Серед переможців Конкурсу і наші здобувачі освіти. Нагороди у ІІІ віковій категорії цьогоріч здобули Щиголева Анастасія (І місце, керівник Світлана Олександренко), Нагорна Кароліна (ІІ місце, керівник Наталія Сідорова), Чорномаз Валерія (ІІ місце, керівник Наталія Сідорова), Єрмак Дар΄я (ІІІ місце, керівник Наталія Сідорова), Когут Анна (ІІІ місце, керівник Світлана Олександренко).
Урочисте нагородження переможців Конкурсу читців імені Тараса Шевченка "Живе слово Кобзаря" Боярської міської територіальної громади відбулося 9 березня.
Вітаємо наших дівчат та бажаємо нових творчих злетів та перемог!
Наталія Сідорова, викладач
- Деталі
-
Автор: Редактор
-
-
Опубліковано: 24 березня 2023
-
Перегляди: 123

22 березня 2023 року здобувачі освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки відвідали ІТ факультет НУБіП України.
На факультеті можна отримати знання та навички у таких галузях, як програмування, бази даних, мережеві технології, інформаційна безпека та ін. Факультет пропонує програми бакалаврату, магістратури та аспірантури, а також курси підвищення кваліфікації.
Під час заходу четвертокурсники познайомилися з викладачами факультету, які презентували програми з навчальних дисциплін, а також розповіли вимоги до вступу. Відвідали аудиторії для проведення лекційних, практичних, лабораторних занять. Студенти дізналися про різні курси, проєкти, що проводяться на факультеті і які можливості доступні для студентів, щоб розширити свої знання та навички.
Приємним сюрпризом для наших випускників стали подарунки, які вони отримали вирішуючи практичні задачі з програмування.
Факультет інформаційних технологій проявив свою гостинність на вищому рівні. Студенти отримали яскраві незабутні враження від знайомства. Дякуємо декану факультету Глазуновій Олені Григорівні за співпрацю та організацію заходу.
Ірина СЕМЕНЮТА, викладач