student roku

15 квітня у коледжі пройшов конкурс «Студент року–2019», присвячений Дню науки. Захід проводився з метою підтримки обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів закладу, підвищення рівня їх професійної підготовки;  створення умов для самореалізації особистості та формування організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці. Студенти змагалися у етапах «Краща візитка», імпровізували на тему: «Як би я був…» , захищали творчі роботи, познайомили журі і глядачів із світом своїх захоплень. Тематика творчих робіт конкурсантів:

 

Якубів Володимир Спеціальність «Лісове господарство» «Використання стимуляторів росту при укоріненні живців самшиту вічнозеленого»
Громова Єлизавета Спеціальність «Садово-паркове господарство» «Фенологічне спостереження за калиною звичайною»
Легенький Богдан Спеціальність «Агрономія» «Органічне землеробство як пріоритетний напрям розвитку сільського господарства України»
Чуткий Ілля Спеціальність «Менеджмент» «Бій під Крутами»
Бачинська Анна Спеціальність «Геодезія і землеустрій» «Обґрунтування організації території заказника»
Маліновський Олексій Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» «Роль фінансового працівника в житті суспільства»
Головін Микола Спеціальність «Обслуговування програмних систем та комплексів» «Автоматизоване робоче місце працівника відділу кадрів»
Головіна Анна Спеціальність «Прикладна екологія»

«Проблеми забруднення гідросфери»

Мочан Марія Спеціальність «Менеджмент» «Соціально-економічний розвиток сільських територій»
Бондар Катерина Спеціальність «Маркетинг» «Механізми розвитку маркетингової діяльності підприємств агропродовольчого сектору»

На всіх етапах конкурсу були поставлені перед учасниками серйозні, непрості завдання, що підтвердили високий рівень професійних знань, загальної ерудиції, майстерності, ораторського мистецтва.

Незважаючи, що перемогу отримала Бачинська Анна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Геодезія і землеустрій», всі студенти вкотре довели, що вони є достойним майбутнім України і кожен з них гідний носити почесне звання «Студент року - 2019».

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності! Коледж пишається Вами! Так тримати!

golosievska vesna

 

Педагоги і художні керівники ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» постійно працюють над тим, щоб студентська молодь мала можливість не тільки добре навчатися і здобувати професії, але й розвиватися духовно і творчо.

03 квітня 2019 року у в рамках XXXVIII Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна – 2019» пройшов традиційний звітний концерт художніх колективів навчального закладу. Цього року учасники фестивалю вразили глядачів і журі жанровим розмаїттям, запальними танцями, ліричними піснями, гумором і, звичайно, - майстерністю виконавців. Звітний концерт перетворився на свято талантів! Чудовий весняний настрій та позитивні емоції надовго поселилися у серцях усіх присутніх на святі.

Концерт впевнено можна назвати «Музикою небайдужих сердець».

blagoduyna akciya

 

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» Боярського коледжу екології і природних ресурсів приєдналися до всеукраїнської благодійної акції “Шлях додому” зі збору пластикових кришечок для допомоги пораненим захисникам України та очищення довкілля, яка 2 роки назад стала стратегічним відкритим громадським проектом Благодійного фонду «Лелекера».

За ініціативи викладачів Пушкар А.В. та Сидорко Н.Я. у грудні 2018 року було організовано і започатковано проведення благодійної акції «Для тебе це просто корок, а для нього – нове життя».

25 березня 2019 року, в рамках проведення тижня циклової комісії, було підведено підсумки. Студенти зі своїми батьками, викладачами та іншими працівниками коледжу зібрали величезну кількість пластикових кришечок, а саме 68,8 кг. Найбільше кришечок назбирали студентки групи ГЗ-17 Мишко Вікторія та Коваленко Марія.

26 березня 2019 року зібрані кришечки було передано представнику БО «Благодійного Фонду «Лелекера». Найбільш активні учасники акції були нагороджені подяками та сертифікатами від навчального закладу та зазначеного благодійного фонду. Дякуємо всім, хто приєднався до акції!

4utci

Тарас Шевченко геніальний поет українського народу. Традиційно в березні вшановують пам'ять великого Кобзаря в усьому світі. У рамках тижня циклової комісії суспільних та гуманітарних дисциплін у Боярському коледжі екології та природних ресурсів був проведений конкурс читців поезій Т. Шевченка.

У ньому взяли участь студенти І курсів (І вікова категорія) та ІІ-ІІІ курсів (ІІ вікова категорія). Майстерною декламацією та акторською грою юні читці зачарували глядачів. Немовби зі сторінок «Кобзаря» вийшла чарівна Катерина (уривок твору прочитав Сандула Дмитро), вразила трагічністю долі і Лілея в інтерпретації Коваленко Марії. Неперевершеним було читання Бондар Анною поезії «Розрита могила». Майстерно передали ідеї віршів поетичного генія Гнатюк Дар’я, Осмоловський Володимир, Коломовченко Назарій, Жмур Олександр, Вангородська Тетяна, Черкевич Наталія, Філоненко Тетяна, Музичук Данило, Михайленко Владислав, Якубів Володимир, Чернявська Каміла, Яценко Владислава. Особливо емоційним був виступ Шиманської Юлії, Шиманської Марії та Бондар Катерини, які зачарували глядачів майстерною грою в інсценізації містерії «Великий льох».

 

У І віковій категорії переможцями конкурсу «Тарасове слово» стали:

1 місце – Бондар Анна (МД-18);

2 місце – Сандула Дмитро (КН-18);

3 місце – Коломовченко Назарій (А-18).

 

У ІІ віковій категорії перемогу здобули:

1 місце – Коваленко Марія (ГЗ-17);

2 місце – Якубів Володимир (Л-17);

3 місце – Вангородська Тетяна (МД-17) та Михайленко Владислав (СП-16).

 

Також журі відзначило неперевершену інсценізацію містерії «Великий льох» у виконанні Шиманської Юлії (МД-16) та Бондар Катерини (МД-16), Шиманської Марії.

Конкурс читців поезій Тараса Шевченка довів, що студенти Боярського коледжу екології та природніх ресурсів є гідними нащадками великого Кобзаря, які цінують та плекають його Слово!

 

Олександренко С. О.,

Вірко В. В., викладачі

waxu

 

«Спільним у науки і шахів є те, що ці заняття

вимагають дисциплінованості в досягненні окресленої мети»

Макс Ейве, чемпіон світу з шахів

23 лютого 2019 року у спортивній залі ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» були проведені змагання: «Особистий відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району з шахів на призи Олександра Тигова».

У змаганнях взяли участь діти шкільного віку (до 17 років) окремо юнаки, дівчата та студенти 1-2 курсів коледжу. Серед 65 учасників змагань не тільки мешканці Києво-Святошинського району, а й спортсмени з м. Києва та області.

Головний суддя - Іван Захарук, суддя національної категорії.

Перед початком змагань до учасників звернувся директор ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» Кропивко С.В. Він ознайомив з історією навчального закладу, його традиціями. Розповів як по закінченню школи стати студентом нашого коледжу, а потім - продовжити навчання в НУБіП України.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся Олександр Тигов. Він побажав міцного здоров`я та перемоги в змаганнях сильнішим!

Чемпіонат пройшов в хорошій дружній атмосфері.

Всі учасники отримали масу позитивних емоцій, продемонструвавши високі спортивні результат та величезне бажання здобути перемогу.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями відповідного ступеня та цінними подарунками.

Кліх Роман, завідувач кабінету фізичного виховання