ozelenennya

На території Боярського фахового коледжу є велика кількість рослин як за видовим різноманіттям, так і за штучно наданою їм формою крон. Зокрема через цю особливість, на проживання і навчання здобувачів освіти в коледжі не має негативного впливу від урбанізованого середовища. Крім цього, часто в весняно-літній період для прогулянок на територію коледжу приїжджають батьки з майбутніми абітурієнтами і відмічають що наявність озеленення є однією з причин вступу до коледжу.

Для втілення існуючих задумів з вдосконалення елементів озеленення залучаються здобувачі освіти спеціальностей садово-паркове господарство і лісове господарство.

19.03.2026року здобувачі освіти третього курсу спільно з викладачами циклової комісії технічних дисциплін ТАСАЖ Романа і РАШКОВСЬКОГО Геннадія, висадили на території коледжу 150 кущів ялівцю козацького, 15 туй брабанд, 30 кущів спіреї Бумальда і ще близько 30 рослин різних видів.

Садивним матеріалом коледж забезпечений завдяки наявності власного розсадника декоративних культур. На його території під час навчальних практик здобувачі освіти набувають практичних навичок по вирощуванню листяних і хвойних видів рослин.

Висаджені рослини в перспективі будуть не тільки доповнювати існуючі насадження, а й слугувати базою навчальних практик з захисту зелених насаджень, з топіарного мистецтва, з декоративної дендрології.

 

Роман ТАСАЖ,

Геннадій РАШКОВСЬКИЙ,

викладачі