19 листопада 2020 року нарешті завершився наш онлайн-марафон від School Recycling World, де команда коледжу екопатруля «Екосвіт» презентувала напрацювання у Всеукраїнському проекті «Екопатруль - кращі практики»! з 8 жовтня до 19 листопада 2020 року.

Під час проєкту найактивніші заклади загальної середньої освіти отримали менторство експертів та безкоштовну можливість протягом місяця брати участь у дистанційних навчаннях для реалізації програми сортування у своєму навчальному закладі.

В рамках проєкту було проведено 4 онлайн уроки з можливістю спілкуватись з експертами з захисту навколишнього середовища, проєктного менеджменту та фандрейзингу.

Організатор проєкту – Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let`s do it, Ukraine» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру, фінансової підтримки PepsiCo Fоundation та генерального партнера PepsiCo Україна.

Наша команда у складі: керівників-Манішевської Наді та Суінової Діани, лідера-Яценко Владислави, заступника лідера-Маліновської Світлани та учасників - Суінової Анни, Гарячого Іллі, Бакумової Катерини, Філоненко Тетяни, Шиденко Олександра, Попадюк Каріни, Оніщенко Діани отримали неоціненний досвід участі у проектах Всеукраїнського масштабу.

Ми дізналися пророздільний збір відходів, принципи командної роботи, оформлення документації, організацію роботи з підрядниками, залучення додаткових ресурсів, опанували навички проєктного менеджменту і все все про впровадження сортування у нашому навчальному закладі.

У проєкті брали участь 30 навчальних закладів з усієї України, а це ще й який досвід профорієнтаційної роботи нашого навчального закладу.

 

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!!!

СОРТУЙ СМІТТЯ РАЗОМ З НАМИ - ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

 

#schoolrecyclingworld

#екопатрульSRW

#БКЕіПР