На знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні, 22 лютого, відбулась виховна година скорботи «Небесна сотня в пам’яті навіки».

Ведучі заходу разом з класними керівниками згадали події семирічної давнини, ті страшні дні, години, хвилини, які відбувалися в Києві на Хрещатику... від перших мирних протестів студентів у столиці та брутального їх розгону із жахливими побоями, супротив громадськості задля захисту прав та свобод, гарантованих Конституцією. Студенти мали змогу пригадати хронологію 2013-2014 років, спостерігаючи за кадрами відео-презентації, коли, об’єднані спільним поривом, люди встали за свободу своєї країни, за свободу кожного. Серед загиблих на Майдані були люди, які тісно зв’язані з нашим коледжем. Голоднюк Устим, навчався у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Помер 20 лютого 2014р. внаслідок вогнепального поранення в голову. Дворянець Антоніна, 62 річна мешканка Броварів, у 70-ті роки була студенткою нашого коледжу, загинула від ударів кийками спецпризначенців.

Події тих трагічних і доленосних днів назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

Унаслідок найбільших протистоянь на Майдані від куль полягло більше сотні наших співгромадян, мрією яких було бажання жити у вільній, демократичній, процвітаючій Україні.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії й болю, які впали невимовним тягарем на нашу країну, нині не під силу нікому..

Герої не вмирають. Вони житимуть вічно у серцях українців.

Слава Україні! Слава Героям!