21 квітня у Боярському фаховому коледжі відбувся традиційний конкурс «Студент року - 2021». Цього року він проходив у online-форматі. Учасниками стали студенти третіх курсів 8 спеціальностей.

На розгляд конкурсної комісії учасники підготували відеопрезентації «Моє портфоліо» із перерахуванням власних заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують їхні особливі досягнення. Абсолютно кожен – яскрава, самодостатня, талановита індивідуальність.

До захисту були представлені наукові-дослідні роботи за темами:

  • «Фітомаса та депоновай вуглець у лісах Київської області» (Осмоловський Володимир, група Л-18);
  • «Снігова індикація, як показник забруднення навколишнього середовища» (Бондаренко Богдана, група Е-18);
  • «Кам’янисті сади м. Києва» (Черкевич Наталія, група СП-18);
  • «Економічна ефективність виробництва молока» (Музичук Данило, група М-18);
  • «Розробка комп’ютерної гри Sky tower» (Осадко Єгор, група КН-18);
  • «Забезпечення фінансової стійкості банку» (Агоштон Дар’я, група Ф-18);
  • «Головні аспекти щодо розроблення програми використання і охорони земель та інших природних ресурсів на територіях об’єднаних територіальних громад» (Злиденний Ярослав, група ГЗ-18);
  • «Сучасні тенденції застосування інструментів DIGITAL-MARKETING у діяльності підприємства» (Лазуренко Маргарита, група МД-18).

Роботи написані на засадах творчого підходу, власного інтересу та досвіду.

За результатами конкурсу перемогу отримала БОГДАНА БОНДАРЕНКО, студентка третього курсу спеціальності «Екологія».

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ОСОБИСТО БОГДАНУ З ПЕРЕМОГОЮ!