Щороку 22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day).

Свято було засновано на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2009 році (резолюцією № A / RES / 63/278, співавторами якої виступили понад 50 держав-членів ООН) і відзначається, починаючи з 2010 року, 22 квітня.

На 63-й сесії Генеральної Асамблеї Мігель д'Еското Брокман заявив, що проголошення в резолюції цього Міжнародного дня є визнанням того, що Земля і її екосистеми є нашим будинком, забезпечують людству життя, а також підтвердженням зобов'язань, прийнятих на Конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку в Ріо-де-Жанейро в 1992 році. Тому для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з природою і планетою Земля.

В Україні День Землі почали відзначати з 1994 року. Циклова комісія інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін за чисте довкілля! Спільними зусиллями викладачів і студентів групи КН-17 була прибрана закріплена за цикловою комісією територія коледжу.

Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

КРІМ НАС ПЛАНЕТУ НІХТО НЕ ВРЯТУЄ.

 

Ірина Семенюта, голова циклової комісії