День захисників і захисниць Украї́ни - державне свято України.-започатковане 14 жовтня 2014 року президенським указом з назвою День захисника України водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Історія українського козацтва - це одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державних традицій України.

Це свято своєрідний символ нерозривного зв'язку всіх поколінь захисників України. Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом.

Напередодні свята на стадіоні ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України" було проведено турнір з футболу між студентами відділень коледжу.

Учасників привітав директор коледжу Сергій Кропивко, який побажав міцного здоров'я, хорошої спортивної боротьби, міцного козацького духу, успіхів у навчанні та повсякденному житті.

Своїх вихованців підтримали завідувачі відділеннями Грицишин Н. М. та Якимовський Р. В.і колишній викладач фізичного виховання 92-річний Фащук М Ф.

Гра проходила цікаво та в напруженій спортивній боротьбі, адже кожна з команд намагалася забити м’яч у ворота супротивника й отримати перемогу. Гра закінчилася внічию. Щоб визначити переможця призначили одинадцяти-метрові.

Влучнішою була команда технічного відділення, яка й отримала кубок директора коледжу. По закінченню турніру завідувачі відділень пригостили вихованців смаколиками.

 

Роман Кліх, викладач