У садівників-любителів часто виникає питання: коли робити обрізку плодових дерев?

В промислових садах фахівці здійснюють обрізку при настанні стабільної температури повітря вночі не нижче -100С Враховуючи те, що середньодобова температура, за прогнозами синоптиків, в січні-лютому 2023 року не опускатиметься нижче -90С, то обрізку рекомендовано виконувати якнайшвидше. Адже початок весняного сокоруху в дерев стрімко розпочнеться і пізня обрізка може зашкодити деревам.

Звичайно ж, обрізка неминуча, адже обрізка не самоціль, а потреба самих дерев. Якщо формуєте дерева за правилами з молодого віку, знадобиться тільки мінімальна коригувальна операція.

В Боярському фаховому коледжі зростає плодовий сад віком 9 років, за яким доглядають фахівці з озеленення та студенти природничого напрямку під час навчальних практик. Вони здійснюють коригувальну обрізку крон дерев, адже закладання форми крони відбулось ще 7років тому, коли з перших бокових гілок було сформовано нижній ярус гілок.

1Поступово вкорочувались верхівки центрального пагону (провідник) та бокові гілки на третину. Обрізка на кінцях гілки змусила її галузитись. Згодом утворилось 4-5 ярусів залежно від дерева. В четвертий рік вкорочувались уже й бокові гілки на центральних, формуючи на нижньому ярусі напівскелетні гілки. Гілки другого ярусу також поступово вкорочувались, а верхівку залишали на 15–20 см вище їхнього рівня. Таким чином сформували крону плодових дерев в 5–7 років.

Якщо ж у 9 річних і старших дерев щороку не вкорочувати верхівку на 30–40 см, це стимулюватиме викидання вовчків – молодої куцої порослі, яка кущиться й не приноситиме користі.

Під час практики здобувачі освіти набувають досвіду з обрізки плодових дерев, який у майбутньому застосують при наданні якісних послуг за обраною спеціальністю. Адже навчальний сад коледжу є тим об’єктом, де можна попрактикуватися, а уже на території замовника помилок в обрізці садів робити не можна!

Усі власники плодових садів мають вирішити для себе: або ж обрізати щороку дерева вчасно з залученням фахівців, або ж зробити паузу в обрізці на рік–два і тим самим в майбутньому отримати захаращені вовчками крони дерев, які будуть плодоносити на 50% менше від норми.

 

Роман ТАСАЖ, викладач лісогосподарських дисциплін