23 квітня 2024 в Боярському фаховому коледжі студенти-екологи та викладачі циклової комісії еколого-природничих та сільськогосподарських дисциплін прибирали територію від сміття.

Головна мета заходу - формування культури чистоти в студентів, правильного поводження з відходами, вміння сортувати сміття та відповідального споживання ресурсів заради екологічного майбутнього. Адже сміття не тільки забруднює навколишнє середовище, випускаючи шкідливі гази та токсичні речовини в повітря, а й здійснює негативний вплив на здоров'я людей і спричиняє хвороби.

За кожною групою студентів була закріплена певна територія. Після прибирання, сміття віднесли в Ecohub. Там його відсортували та відвезли в пункт приймання.

Отже, прибирання території – це крок до чистоти не лише на поверхні землі, парку чи саду, а також прояву культури екологічної свідомості.

Анна СУІНОВА, викладач