22.04. 2024 року в амфітеатрі Боярського фахового коледжу відбулась агроекологічна вікторина. У інтелектуальній першості змагалися команди: «Окрема мозко-штурмова бригада екологів» та «Врожайна бригада агрономів». Капітани команд представили свій девіз, стратегію вирішення   завдань вікторини, побажали суперникам успіху.

У ході гри учасники відповідали на питання з біології та хімії, розв’язували кросворд, розгадували загадки, а головне - показали вміння використовувати свої знання на практиці. Родзинкою заходу було домашнє завдання команд, яке полягало у підготовці цікавого досліду, який демонстрували глядачам ті пояснювали явища, що відбувалися в результаті дослідження.

З невеликим відривом перемогла «Окрема мозко-штурмова бригада екологів». Проте всі учасники і глядачі відчули командну гру та підтримку один одного, отримали гарний настрій і цікавий досвід від вікторини.

Тетяна ІВАНЧЕНКО,

голова циклової комісії еколого-природничих та сільськогосподарських дисциплін