- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 18 червня 2021
-
Перегляди: 353
Студенти-екологи з групи Е-18 стали учасниками презентації Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», яка проходила в м. Києві.
Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» втілюють у життя довготривалий Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!» у 2020-2023 роках, який суттєво вплине на сталий розвиток громад та об’єднає українців у великій спільній справі.
Мета – формувати культуру правильного поводження з відходами на пляжах, щоб люди не смітили, повертаючись з відпочинку ставали еко свідомими громадянами, сортували сміття та здавали його на перероблення. Амбітна ціль проєкту – за три роки сформувати універсальну дорожню мапу для сталого розвитку пляжних територій по всій території України, активізувати покоління стійкої еко свідомої громади. У проєкті візьмуть участь команди еко патрульних волонтерів, які активізують 9 найпопулярніших забруднених пляжів України, зокрема й в Києві. За три роки спробують разом з локальною громадою, органами місцевого самоврядування, соціально відповідального бізнесу перетворити їх на взірцеві пляжі, які відповідатимуть міжнародним стандартам.
Детальніше...- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 17 червня 2021
-
Перегляди: 351
Вітаємо здобувачів освіти спеціальності 101 «Екологія» з успішною здачею Комплексного кваліфікаційного іспиту.
Іспит залишився позаду, а позаду і всі тривоги, сумніви і переживання. Тепер сміливо можна вирушати назустріч своїм мріям, можна братися за будь-яку справу. Нехай цю радість з вами розділять близькі, серця яких з гордістю радіють «Вітаю!»
Сьогодні Ви виявили блискучі знання, впевненість у собі та своїх силах при здачі іспиту, бажаємо Вам подальших перемог і успіхів, бадьорості духу, активності і міцного здоров’я.
Детальніше...- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 17 червня 2021
-
Перегляди: 356
Сьогодні, 16.06.2021 р., ми, студенти групи Ф-18 спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Боярського фахового коледжу пройшли останнє випробування на шляху до отримання диплому молодшого спеціаліста.
З самого ранку нас переповнювало хвилювання, яке зникло з першим поглядом на екзаменаційні білети, адже наша щоденна, наполеглива підготовка принесла свої плоди.
Ми всі з гордістю і успіхом пройшли це випробування й отримали 9 оцінок «відмінно». ДЕК складено успішно!!! Вперед до нових знань!!! НУБіП – Чекай!!!
Детальніше...- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 15 червня 2021
-
Перегляди: 326
Комплексний кваліфікаційний екзамен - це завжди подія!
І для студентів, бо вони готуються і повторюють усі фахові дисципліни, і для викладачів, бо ми щиро вболіваємо за кожного з них!
Маркетологи, нехай все сьогодні вдасться!
Детальніше...


