Студенти коледжу долучилися до флешмоб-естафети здорового способу життя, як засобу зміцнення іммунітету, формування здорового духу і зміцнення фізичної витривалості в умовах пандемії Covid-19 та попередження впливу негативних наслідків тридцяти пятирічної Чорнобильської катастрофи на фізичний стан здоров`я студентської молоді. Захід організував і провів Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Незважаючи на те, що в теперішніх умовах відсутності живого спілкування, флешмоб виявився вдалим, викладачі фізичної культури досягли своєї основної мети: змотивувати молодь до усвідомлення необхідності вести здоровий спосіб життя, що передбачає не лише відсутність шкідливих звичок, але й громадянську та соціальну активність.

Сьогодні минає 35 років, як 26 квітня 1986 року, о 1 год. 23 хв, на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинної зали. Сталася найбільша за всю історію ядерної енергетики катастрофа за економічним збитком, кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей. ЇЇ називають катастрофою планетарного масштабу. Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблока. Майже одразу на місце аварії приїхали пожежники. Вогонь гасили до 5 години ранку. Проте, в середині самого четвертого блоку його вдалося ліквідувати лише 10 травня, коли більша частина графіту згоріла.

Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й території багатьох європейських країн – Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.

У перші дні після аварії було евакуйоване населення 10-кілометрової зони, надалі зону евакуації розширили до 30 кілометрів. Загалом в Україні радіоактивно забрудненими стали 2293 населених пунктів, у яких на кінець вісімдесятих років минулого сторіччя мешкало понад 2,6 млн осіб.

Детальніше...

1

Детальніше...

21 квітня у Боярському фаховому коледжі відбувся традиційний конкурс «Студент року - 2021». Цього року він проходив у online-форматі. Учасниками стали студенти третіх курсів 8 спеціальностей.

На розгляд конкурсної комісії учасники підготували відеопрезентації «Моє портфоліо» із перерахуванням власних заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують їхні особливі досягнення. Абсолютно кожен – яскрава, самодостатня, талановита індивідуальність.

До захисту були представлені наукові-дослідні роботи за темами:

  • «Фітомаса та депоновай вуглець у лісах Київської області» (Осмоловський Володимир, група Л-18);
  • «Снігова індикація, як показник забруднення навколишнього середовища» (Бондаренко Богдана, група Е-18);
  • «Кам’янисті сади м. Києва» (Черкевич Наталія, група СП-18);
  • «Економічна ефективність виробництва молока» (Музичук Данило, група М-18);
  • «Розробка комп’ютерної гри Sky tower» (Осадко Єгор, група КН-18);
  • «Забезпечення фінансової стійкості банку» (Агоштон Дар’я, група Ф-18);
  • «Головні аспекти щодо розроблення програми використання і охорони земель та інших природних ресурсів на територіях об’єднаних територіальних громад» (Злиденний Ярослав, група ГЗ-18);
  • «Сучасні тенденції застосування інструментів DIGITAL-MARKETING у діяльності підприємства» (Лазуренко Маргарита, група МД-18).
Детальніше...

Щороку 22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day).

Свято було засновано на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2009 році (резолюцією № A / RES / 63/278, співавторами якої виступили понад 50 держав-членів ООН) і відзначається, починаючи з 2010 року, 22 квітня.

На 63-й сесії Генеральної Асамблеї Мігель д'Еското Брокман заявив, що проголошення в резолюції цього Міжнародного дня є визнанням того, що Земля і її екосистеми є нашим будинком, забезпечують людству життя, а також підтвердженням зобов'язань, прийнятих на Конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку в Ріо-де-Жанейро в 1992 році. Тому для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з природою і планетою Земля.

В Україні День Землі почали відзначати з 1994 року. Циклова комісія інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін за чисте довкілля! Спільними зусиллями викладачів і студентів групи КН-17 була прибрана закріплена за цикловою комісією територія коледжу.

Детальніше...