2307

23071

1

Спеціальність 101 Екологія

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Бакумова Катерина Сергіївна 8

вісім

Бондаренко Богдана Олександрівна 6 шість
Гарячий Ілля Вікторович 8 вісім
Дебелий Іван Олексійович 8 вісім
Ларин Михайло Сергійович 8 вісім
Лістрова Анна Валеріївна 5 п’ять
Тимошенко Микита Ігорович 5 п’ять
Тимощук Артьом Миколайович 4 чотири
Філоненко Тетяна Валеріївна 4 чотири

 

Спеціальність 201 Агрономія

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Глянь Станіслав Юрійович 10 десять
Кольоса Андрій Леонідович 9 дев’ять
Коломовченко Назарій Вадимович 9 дев’ять
Хмиз Денис Сергійович 9 дев’ять
Ярошовець Ярослав Сергійович 8 вісім
Стремілов Даніїл Сергійович 9 дев’ять
Мазурик Віктор Сергійович 7 сім
Кузьменко Олексій Ігорович 8 вісім
Сивак Ярослав Іванович 7 сім
10  Мокрієнко Віталій Володимирович 5 п’ять
11  Руссєв Володимир Степанович 9 дев’ять

 

Спеціальність 205 Лісове господарство

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Осмоловський Володимир Вікторович 10 десять
2 Іванюк Віктор Ігорович 8 вісім
3 Бородін Дмитро Володимирович 10 десять
4 Попович Андрій Андрійович 8 вісім
5 Гамарник Тарас Віталійович 9 дев’ять
6 Жмур Андрій Віталійович 8 вісім
7 Рибак Раїса-Таїса Дмитрівна 8 вісім
8 Колісніченко Іван Богданович 7 сім
9 Титаренко Максим Андрійович 8 вісім
10 Івакін Юрій Олександрович 8 вісім
11 Кондратьєв Нікіта Олександрович 9 дев’ять
12 Новіцький Іван Сергійович 5 п’ять
13 Грищенко Микола Миколайович 7 сім
14 Бадерлан Володимир Борисович 7 сім

 

Спеціальність 206 Садово-паркове господарство

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Буркацька Марина Володимирівна 10 десять
2 Петренко Катерина Олександрівна 9 дев’ять
3 Александрова Марина Сергіївна 9 дев’ять
4 Милоградов Ілля Олександрович 8 вісім
5 Черкевич Наталія Олександрівна 9 дев’ять
6 Бірюк Аріанна Сергіївна 7 сім
7 Кузьменко Денис Валерійович 7 сім
8 Кириленко Єва Андріївна 7 сім
9 Басараба Емілія Василівна 9 дев’ять
10 Яценко Артем Андрійович 6 шість
11 Луцький Микола Володимирович 4 чотири
12 Черниченко Єлизавета Олегівна 5 п’ять
13 Тімонов Михайло Максимович 5 п’ять
14 Малько Ольга Євгеніївна 4 чотири

 

Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Міщенко Марія Анатоліївна 9 дев’ять
2 Тимошик Василь Олександрович 7 сім
3 Терещенко Віталій Олексійович 4 чотири
4 Сєріков Данило Андрійович 4 чотири
5 Гупал Вадим Сергійович 4 чотири
6 Коляда Сергій Сергійович 6 шість
7 Петренко Олександр Євгенійович 4 чотири
8 Куліков Владислав Олегович 8 вісім
9 Олексенко Владислав Станіславович 4 чотири
10 Остапець Володимир Олександрович 4 чотири
11 Бей Едуард Андрійович 4 чотири
12 Бушко Назар Сергійович 4 чотири
13 Хохлов Олександр Олександрович 4 чотири

 

Спеціальність 075 Маркетинг

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
Лазуренко Маргарита Андріївна 9 дев’ять
Бондар Анна Євгеніївна 6 шість
Чернявська Каміла Анатоліївна 7 сім
Махиборода Анастасія Михайлівна 7 сім
Таран Владислав Віталійович 5 п’ять
Огієнко Галина Володимирівна 4 чотири
Злиденний Ярослав Олександрович 4 чотири
Субота Катерина Ігорівна 8 вісім
Жмур Олександр Віталійович 5 п’ять
10  Лоїк Альона Андріївна 4 чотири
11  Должанський Олег Олександрович 6 шість
12  Черевко Артем Сергійович 4 чотири

 

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Пігура Назарій Романович 9 дев’ять
Марущак Микола Миколайович 8 вісім
Федько Анастасія Володимирівна 9 дев’ять
Суч Богдан Сергійович 8 вісім
Кочин Анастасія Михайлівна 9 дев’ять
Ковтун Андрій Валерійович 9 дев’ять
Володченко Владислав Олександрович 8 вісім
Сандула Дмитро Валентинович 8 вісім
Пророченко Олександр Васильович 8 вісім
10  Карпович Денис Олегович 8 вісім
11  Осадко Єгор Іванович 6 шість
12  Дейко Андрій Володимирович 9 дев’ять
13  Малюшицький Богдан Петрович 7 сім
14  Ратушний Назарій Олегович 8 вісім
15  Деркач Максим Костянтинович 8 вісім
16  Гребенюк Тетяна Анатоліївна 7 сім
17  М'ялик Іван Вікторович 7 сім
18  Решетняк Микола Володимирович 7 сім
19  Черняк Єлизавета В'ячеславівна 8 вісім
20  Принципал Олександр Євгенович 4 чотири
21  Толкачьов Богдан Євгенійович 9 дев’ять
22  Петриченко Микола Миколайович 5 п’ять
23  Лісніченко Іван Вікторович 8 вісім
24  Юзвінський Єгор Олександрович 5 п’ять
25  Лемешенко Семен Сергійович 6 шість
26  Журавель Владислав Олегович 9 дев’ять
27  Мельник Андрій Миколайович 6 шість
28  Менчура Віталій Володимирович 7 сім
29 

Андрєєв Артем Валерійович

6 шість
30  Загреба Богдан Володимирович 5 п’ять
31  Півень Максим Олегович 6 шість
32  Терентьєв Дмитро Євгенович 5 п’ять
33  Галецький Сергій Ігорович 5 п’ять
34  Круц Владислав Олександрович 5 п’ять
35  Казаков Максим Вікторович 4 чотири
36  Пилипчук Роман Андрійович 4 чотири
37  Харенко Олег Віталійович 4 чотири

 

Спеціальність 073 Менеджмент

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Музичук Данило Євгенович 10 десять
Войцюшевська Софія Андріївна 10 десять
Лайчук Анна Сергіївна 6 шість
Задибчук Каміла Юріївна 6 шість
Науменко Данило Дмитрович 7 сім
Пожиткова Марина Олексіївна 5 п’ять
Аржаной Іларіон Павлович 7 сім
Саф'ян Анна Олександрівна 4 чотири
Івахно Владислав Євгенович 4 чотири
10  Кузніцова Олександра Сергіївна 5 п’ять

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страпхування

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1 Фаюра Анна Сергіївна 11 одинадцять
Агоштон Дар'я Іванівна 10 десять
Власенко Аліна Василівна 10 десять
Свередюк Аліна Василівна 9 дев’ять
Сокольвак Леся Валентинівна 9 дев’ять
Хижняк Діана Дмитрівна 7 сім
Мотрич В'ячеслав Вікторович 9 дев’ять
Канцідал Вікторія Володимирівна 6 шість
Соломонюк Ольга Денисівна 6 шість
10  Деркач Вікторія Костянтинівна 9 дев’ять
11  Романченко Анастасія Миколаївна 8 вісім
12  Опанасенко Ігор Олександрович 7 сім
13  Андрусяк Данило Степанович 4 чотири
14  Невгад Богдан Петрович 7 сім
15  Чуткий Ілля Сергійович 5 п’ять
16  Садлій Валерій Валерійович 5 п’ять
17  Притиченко Анастасія Петрівна 7 сім
18  Безпалько Анастасія Олександрівна 5 п’ять

Спеціальність 101 Екологія

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Бакумова Катерина Сергіївна 7 сім
2 Бондар Анна Євгеніївна 7 сім
3 Бондаренко Богдана Олександрівна 5 п’ять
4 Бушко Назар Сергійович 5 п’ять
5 Гарячий Ілля Вікторович 7 сім
6 Дебелий Іван Олексійович 8 вісім
7 Дубицький Євген Костянтинович Не з’явився
8 Емм Олег Володимирович Не з’явився
9 Івахно Владислав Євгенович 6 шість
10 Ларин Михайло Сергійович 7 сім
11 Лістрова Анна Валеріївна 6 шість
12 Опанасенко Ігор Олександрович 6 шість
13 Тимошенко Микита Ігорович 5 п’ять

14

Тимощук Артьом Миколайович 7 сім
15 Філоненко Тетяна Валеріївна 6 шість

 

Спеціальність 201 Агрономія

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Балацюк Тарас Андрійович Не з’явився
2 Глянь Станіслав Юрійович 8 вісім
3 Коломовченко Назарій Вадимович 5 п’ять
4 Кольоса Андрій Леонідович 8 вісім
5 Кузьменко Олексій Ігорович 4 чотири
6 Мазурик Віктор Сергійович 6 шість
7 Мокрієнко Віталій Володимирович 5 п’ять
8 Руссєв Володимир Степанович 4 чотири
9 Сивак Ярослав Іванович 6 шість
10 Стремілов Даніїл Сергійович 6 шість
11 Хмиз Денис Сергійович 4 чотири
12 Ярошовець Ярослав Сергійович 6 шість

 

Спеціальність 205 Лісове господарство

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Бадерлан Володимир Борисович 5 п’ять
2 Бородін Дмитро Володимирович 7 сім
3 Гамарник Тарас Віталійович 8 вісім
4 Грищенко Микола Миколйович 4 чотири
5 Жмур Андрій Віталійович 8 вісім
6 Івакін Юрій Олександрович 8 вісім
7 Іванюк Віктор Ігорович 9 дев’ять
8 Колісніченко Іван Богданович 9 дев’ять
9 Кондратьєв Нікіта Олександрович 7 сім
10 Новіцький Іван Сергійович 8 вісім
11 Осмоловський Володимир Вікторович 9 дев’ять
12 Попович Андрій Андрійович 7 сім
13 Пророченко Олександр Васильович 7 сім
14 Рибак Раїса-Таїса  Дмитрівна 8 вісім
15 Титаренко Максим Андрійович 7 сім
16 Хохлов Олександр Олександрович 6 шість
17 Чуткий Ілля Сергійович 7 сім

 

Спеціальність 206 Садово-паркове господарство

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Александрова Марина Сергіївна 7 сім
2 Басараба Емілія Василівна 4 чотири
3 Бірюк Аріанна Сергіївна 6 шість
4 Буркацька Марина Володимирівна 6 шість
5 Гупал Вадим Сергійович 4 чотири
6 Злиденний Ярослав Олександрович 7 сім
7 Кириленко Єва Андріївна 4 чотири
8 Кузьменко Денис Валерійович 8 вісім
9 Луцький Микола Володимирович 5 п’ять
10 Малько Ольга Євгеніївна 5 п’ять
11 Махиборода Анастасія Михайлівна 6 шість
12 Милоградов Ілля Олександрович 6 шість
13 Петренко Катерина Олександрівна 8 вісім
14 Петренко Олександр Євгенійович 4 чотири
15 Субота Катерина Ігорівна 5 п’ять
16 Тімонов Михайло Максимович 4 чотири
17 Черкевич Наталія Олександрівна 4 чотири
18 Черниченко Єлизавета Олегівна 5 п’ять
19 Черняк Єлизавета В’ячеславівна 8 вісім
20 Яценко Артем Андрійович 4 чотири